Интернет-библиотека NemaloKnig.com: читай-качай!

čov Kir - книги автора

Творчество автора (čov Kir) представлено в следующих жанрах: Фантастика, Научная Фантастика
Творчество автора (čov Kir) представлено в следующих сериях книг: , Доктор Павлыш

 Название
 Серия
 Жанр
Agent kosmické flotily

Lehčí příběh zasazený do zvláštního prostředí vzdálené dvojice obydlených planet. Přesněji řečeno, jedna planeta je obydlená, na druhé civilizace zanikla globální válkou a nyní je tam divočina plná zarůstajících trosek. Na začátku zvláštní detektivní příběh se stává akčním poté, co je unesena meziplanetární loď za účelem získání zbraní z mrtvé planety.

Серия:
 
Chlapík z pekla

Výbor ze sovětské vědeckofantastické literatury. 1. vyd.

Серия:
 
Mimozemšťané v Guslaru

Je to sbírka kratších i delších, svěže napsaných povídek, které pojí několik prvků: odehrávají se v Guslaru Velikém, provinčním městečku pár hodin jízdy od Vologdy, ústřední postavou bývá vedoucí místního stavebního úřadu Udalov a téměř ve všech se aspoň na chvíli mihne mimozemštan.

Autor se nebere nikterak vážně a jeho povídky jsou hlavně sranda. I když se v nich (notně neotřelým způsobem) řeší události doslova kosmického významu. Kromě toho jsou i skvělou sondou do života sovětského maloměsta. Kdo tu dobu nezažil, asi nepochopí. Což je možná dobře.

Серия:
 
Popoluškine biele šaty

Známy ruský autor sci-fi Kir Bulyčov sa narodil roku 1934. Vyštudoval Moskovskú vysokú školu cudzích jazykov, pracuje v Akadémii vied ZSSR ako odborník na dejiny juhovýchodnej Ázie. Ako autor vedecko-fantastických príbehov debutoval roku 1965. Prvú knihu vydal o tri roky neskôr a dodnes mu ich vyšlo niekoľko, medzi nimi Zázraky v Gusľare (Čudesa v Gusľare), Posledná vojna (Posledňaja vojna) a Priesmyk (Pereval), z ktorej sme prevzali aj novelu Popoluškine biele šaty (Beloje plaťje Zoluški).

 
Průsmyk

Zde v této publikaci, vám předkládám oba dva díly v jednom celku. Jedná se o vydání ze Sedmičky pionýrů, doplněné o skvělé ilustrace Miloslava Havlíčka.

Серия:
 

Схожие по жанру новинки месяца

 Жанры книг


 Новые обзоры