Интернет-библиотека NemaloKnig.com: читай-качай!

Крісті Агата - книги автора

Творчество автора (Крісті Агата) представлено в следующих жанрах: Детективы и Триллеры, Классический детектив

 Название
 Серия
 Жанр
Таємнича пригода в Стайлзі

У маєтку Сонячний Ріг знаходять мертвою місіс Рейчел Арґайл. У вбивстві звинувачують її прийомного сина Джека. Його ув’язнюють, адже в чоловіка немає алібі. Через певний час доктор Артур Калґарі заявляє, що може надати це алібі. Але в’язень помер ще до початку судового розслідування. Калґарі сповнений рішучості за всяку ціну виправдати Джека, нехай навіть посмертно, однак родина Арґайл не бажає допомагати йому в розслідуванні. Несподівано відбувається ще одне вбивство. Які таємниці приховує Сонячний Ріг і його мешканці? Чи причетні вони до того, що сталося? Хто цей вовк в овечій шкурі?

Серия:
 
Запізніла розплата

У романі «Запізніла розплата» видатний детектив Еркюль Пуаро несподівано отримує листа від мільйонера Рено, котрий слізно благає негайно приїхати до нього у Францію, — його життю загрожує небезпека. Діставшись до вілли Женев'єв, детектив довідується, що пана Рено забито минулої ночі. 

Серия:
 
Зарубіжний детектив

До збірки увійшли твори, автори яких показують істинне обличчя буржуазного суспільства, що духовно розкладається.

У романі Р. Стаута розкриваються незаконні методи діяльності ФБР, що тероризує американських громадян, викривається міф про горезвісну «свободу особи» в США.

Про злочинний світ мафії, до якого причетні посадовці урядових установ Італії, розповідається в гостро викривальному творі Л. Шаша.

У романі А. Крісті простежується, як загальна гнітюча атмосфера життя в англійському провінційному містечку стає грунтом для кривавих злочинів.Серия:
 
Карибська таємниця

Невже начебто природна смерть докучливого старого на екзотичному курорті — лише репетиція наступних убивств? Міс Марпл упевнена, що так! «Скелет у шафі» є в кожного, тож леді-детективу знадобиться неабияка сміливість, щоб вистежити злочинця, яким може виявитися будь-хто.

Серия:
 
Кишеня, повна жита

Мотиви таємничих убивств у домі з загадковою назвою «Тисова хатина», виявляється, треба шукати… в дитячій пісеньці про дроздів! І якби не міс Марпл, інспектор Скотленд-Ярду Ніл та вся лондонська поліція ніколи б не збагнули, навіщо злочинець підкладав у кімнату та в їжу відомого бізнесмена мертвих птахів, а отруївши, набив його кишені зернятками жита, навіщо потім «прибрав» його молоду дружину та навіть служницю…


Серия:
 
П'ятеро поросят

Еркюль Пуаро, як відомо, може розгадати таємницю будь-якого злочину. Але — чи можливо розслідувати вбивство, здійснене шістнадцять років тому?

Серия:
 
Таємниця індіанського острова

У творі «Таємниця Індіанського острова» відбувається цілий ряд таємничих убивств, які нелегко було б розкрити, якби до Скотленд-Ярду не потрапив лист судді Уоргрейва... 

Серия:
 

Схожие по жанру новинки месяца

 •  Убить легко
   Кристи Агата
   Детективы и Триллеры, Классический детектив

  В сборник выдающегося мастера детектива вошли малоизвестные в Советском Союзе произведения — «Убить легко», «„Н“ или „М“?» и «Чаепитие в Хантербери».

  Содержание:

  • «Н» или «М»? (роман, перевод И. Русецкого), стр. 3-126;

  • Чаепитие в Хантербери (роман, перевод И. Бужинской), стр. 127–234;

  • Убить легко (роман, перевод А. Титова, М. Макаровой), стр. 235–359.

 •  Таинственные превращения
   Ренар Морис
   Детективы и Триллеры, Классический детектив

  Французский писатель Морис Ренар (1875-1939) – один из ведущих писателей-фантастов первых десятилетий ХХ века. Кроме того, наряду с сюжетами научно-фантастического характера, Ренар широко использовал в своих сочинениях мистико-религиозную псевдо-готическую, детективную и приключенческую тематику.

  Роман «Таинственное превращение» являет собой образец настоящего психологического детектива, напоминающий традиционные расследования Шерлока Холмса, — с загадочным убийством и применением дедуктивного метода его раскрытия.

 Жанры книг


 Новые обзоры