Интернет-библиотека NemaloKnig.com: читай-качай!

Діккенс Чарлз - книги автора

Творчество автора (Діккенс Чарлз) представлено в следующих жанрах: Проза, Классическая проза, Детское, Детская литература, Детские приключения, Сказка
Творчество автора (Діккенс Чарлз) представлено в следующих сериях книг: Вершини світового письменства

 Название
 Серия
 Жанр
Девід Копперфілд

Розповідаючи про своє життя, Девід Копперфілд говорить про любов і жорстокість, розчарування та душевну щедрість, вдалі нагоди, яким так і не судилося збутися, та щасливі випадки, котрі так і не принесли нікому щастя. Хлопчик, що народився після смерті батька в любові простої, але щирої жінки, виріс та пізнав або побачив на своєму життєвому шляху практично все, що тільки можна собі уявити чи вигадати. І тепер він міркує про те, як зберегти вірність собі, дорогим людям та добрим думкам.

Серия:
 
Домбі і син

Один з кращих романів, створеним видатним англійським письменником. Через весь твір проходить тема дитинства, пригніченого буржуазною системою виховання владою грошей.

Серия:
 
Пригоди Олівера Твіста

«Пригоди Олівера Твіста» – роман видатного англійського письменника, класика світової літератури Чарлза Діккенса (1812–1870). Це хвилююча історія сироти, що опинився у нетрях Лондона. Хлопчик зазнав злиднів і безправ’я, знущання і самотності, та жодного разу не поступився почуттям власної гідності. І жорстока доля відступила перед його щирим прагненням чесного життя. Олівер, завдяки спадщині, що від нього приховували, стає заможним юним джентльменом і знаходить щастя, «яке тільки можливе у цьому повному мінливості світі».

 
Чарівна кісточка

В цій казці відомого англійського письменника Чарлза Діккенса розповідається про те, як дівчинка Алісія (автор називає її принцесою, адже кожна чемна й роботяща дівчинка — принцеса) долає злигодні, що випадають на долю її родини.

Серия:
 

Схожие по жанру новинки месяца

 Жанры книг


 Новые обзоры