Интернет-библиотека NemaloKnig.com: читай-качай!

Книги серии «Kultura»

Эта серия относится к следующим жанрам: Фантастика, Научная Фантастика
В этой серии представлено творчесво следующих авторов: Banks Iain M

 Название
 Автор
 Жанр
Wspomnij Phlebasa , часть 1.

W galaktyce szaleje straszliwa wojna. Zagłada dosięga księżyce, planety, orbitale, a nawet gwiazdy. Giną miliardy rozumnych istot. Idrianie walczą za wiarę. Kultura o moralne prawo do istnienia. Tam, gdzie stawką są zasady, nie ma miejsca na litość. Losy konfliktu spoczywają w rękach jednego z ostatnich metamorfów; od wyniku jego straceńczej misji zależy przyszłość wszechświata.

Автор: Banks Iain M
 
Gracz , часть 2.

Znudzony nieustannymi sukcesami, zniechęcony brakiem poważnych wyzwań i stymulujących przeżyć, niezwyciężony Gurgel — najlepszy gracz galaktyki — przybywa do Imperium Azadu, by wziąć udział w najbardziej skomplikowanej i najtrudniejszej grze, jaką wymyślono we wszechświecie. Stawką w tej grze jest nie tylko życie, lecz również samo Imperium. A także coś jeszcze…

Miłośnicy literackiego talentu Iaina M. Banksa wiedzą już, czego spodziewać się po tym autorze: nieskrępowanej, zrywającej ze wszelkimi schematami wyobraźni, pasjonującej akcji, niezwykłych bohaterów i przewrotnego poczucia humoru. Tym razem również się nie zawiodą.

Автор: Banks Iain M
 
Najemnik , часть 3.

Автор: Banks Iain M
 

 Жанры книг


 Новые обзоры